Запис на консульський прийом
Опубліковано 31 липня 2020 року о 16:00


ЗАПИС НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В РЕЖИМІ «ОНЛАЙН». 
Запис по електронній пошті або в телефонному режимі неможливий.

Використання системи онлайн-бронювання посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Посольства України в Швейцарії на електронну адресу consul_ch@mfa.gov.ua. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані правоохоронні та податкові органи Швейцарії.

УМОВИ ТА ПРАВИЛА, ЯКИХ СЛІД ДОТРИМУВАТИСЬ ПРИ БРОНЮВАННІ ЧАСУ НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ


Звертаємо Вашу увагу на те, що реєстрація на прийом відбувається за принципом:

1 БРОНЮВАННЯ = 1 ОСОБА = 1 КОНСУЛЬСЬКА ДІЯ 

(Винятки: отримання послуг для особи до 16 років, коли необхідна її присутність разом з одним з батьків / представником; отримання готових паспортів - див. примітку до відповідної послуги нижче у таблиці)


 • Під час онлайн-реєстрації в полях "Прізвище" та "Ім'я" вказуються дані особи (відповідно до закордонного паспорта), якої стосується консульська дія. У разі необхідності вчинення консульської дії щодо особи до 16 років, вказуються прізвище та ім'я одного з батьків (законного представника). Не допускається реєстрація за ніками (як приклад: Mary S, Nata swiss, K P тощо) - така реєстрація буде видалена.
 • Якщо інші члени однієї родини також потребують вчинення консульської дії, необхідно зробити окреме бронювання для кожного з членів родини відповідно до принципу "1 БРОНЮВАННЯ = 1 ОСОБА = 1 КОНСУЛЬСЬКА ДІЯ".
 • Якщо Ви звертаєтесь за отриманням кількох консульських послуг, Ви маєте зробити реєстрацію для кожної послуги.
 • Якщо в переліку доступних консульських дій (див. таблицю нижче) відсутня послуга, яка Вам потрібна, необхідно звернутись до консульського відділу Посольства, надіславши листа на електронну адресу consul_ch@mfa.gov.ua.
 • Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати - це нехтування інтересами інших заявників. Всі бронювання, що дублюються, будуть видалені !
 • Консульський відділ Посольства залишає за собою право скасувати/перенести бронювання, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами. У цьому зв'язку просимо Вас час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку.
 • Якщо Ви помилково забронювали час або у Вас виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис, скориставшись посиланням в нижній частині email-підтвердження успішного бронювання. З Вашого боку це буде повагою до інших заявників, які могли б використати вже непотрібні Вам день і час для розв'язання своїх нагальних питань.
ПЕРЕЛІК КОНСУЛЬСЬКИХ ДІЙ, ДОСТУПНИХ ДЛЯ ОНЛАЙН-БРОНЮВАННЯ:
Категорія консульської дії Консульська дія Примітки
Паспортні дії Обмін паспорта (закінчення терміну дії) *  Для осіб від 16-ти років
Обмін паспорта (зміна прізвища) * МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ У РАЗІ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ ВИДАНОГО ДМС УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНОГО (ВНУТРІШНЬОГО) ПАСПОРТА З ВЖЕ ЗМІНЕНИМ ПРІЗВИЩЕМ (ця вимога не розповсюджується на осіб, у яких в паспорті проставлено штамп «ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ»)
Оформлення паспорта (у разі втрати або викрадення) *Обмін паспорта дитині (до 16 років) *
Оформлення паспорта дитині (вперше) *

Паспорт оформлюється після реєстрації набуття громадянства України за народженням (див. консульську дію "Набуття громадянства України за народженням" та п. 5 "Послідовності дій для бронювання").

Отримання готового паспорта *

Якщо хтось з Вашої родини одночасно з Вами також має отримати готовий паспорт, повідомте нас (consul_ch@mfa.gov.ua), вказавши прізвище та ім'я члена (членів) Вашої родини, дату і час підтвердженого візиту. Це дозволить Вам і членам Вашої родини використати тільки один часовий слот і не робити додаткового бронювання.

Посвідчення на повернення в Україну (ПНП) ПНП дає право на в’їзд в Україну. Строк дії посвідчення не може перевищувати 30 днів.
Тимчасовий консульський облік *
Дії з питань громадянства та постійного проживання Набуття громадянства України за народженням* Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.
Оформлення постійного місця проживання (ПМП) * Оформлення ПМП є обов'язковою передумовою для подальшого виходу з громадянства України
Вихід з громадянства України * Обов'язковою передумовою для виходу з громадянства України є оформлення постійного місця проживання (ПМП)
Нотаріальні дії Засвідчення заяви про сімейний стан
Засвідчення підпису відомого перекладача
Заява-дозвіл на виїзд дитини
Засвідчення підпису під заявою Запис на прийом МОЖЛИВИЙ ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ ПОГОДЖЕННЯ ТЕКСТУ заяви з консульським відділом (consul_ch@mfa.gov.ua)
Довіреність майнова Запис на прийом МОЖЛИВИЙ ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ ПОГОДЖЕННЯ ТЕКСТУ довіреності з консульським відділом (consul_ch@mfa.gov.ua)
Довіреність немайнова Запис на прийом МОЖЛИВИЙ ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ ПОГОДЖЕННЯ ТЕКСТУ довіреності з консульським відділом (consul_ch@mfa.gov.ua)
Засвідчення копій документів
*Консульська дія надається громадянам України, які на законних підставах, постійно або тимчасово, проживають на території Швейцарії і Князівства Ліхтенштейн.
ПОСЛІДОВНІСТЬ ВАШИХ ДІЙ ДЛЯ УСПІШНОГО БРОНЮВАННЯ:
 1. Ознайомитися на сторінці Посольства України в Швейцарії з інформацією щодо відповідної консульської дії
 2. Переконатися, що у Вас наявні всі необхідні документи та виконані інші передумови для цієї консульської дії. Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій). Обрана Вами консульська дія може бути вчинена ТІЛЬКИ за умови наявності у Вас всіх необхідних документів.
 3. За потреби роздрукувати та заповнити необхідні формуляри, анкети, заяви
 4. У разі, коли Вам необхідно оформити майнову/немайнову довіреність або засвідчити заяву (не стосується "Засвідчення заяви про сімейний стан", "Заява-дозвіл на виїзд дитини") - ДО БРОНЮВАННЯ ТЕРМІНА!!! надіслати на електронну адресу consul_ch@mfa.gov.ua проєкт тексту довіреності/заяви у форматі текстового документа MS Word (формати .doc / .docx / .rtf з внесеними особовими даними заявника та особи, якій Ви довіряєте, зазначенням кола повноважень) для погодження тексту з консулом. Після остаточної підготовки та погодження тексту проєкту довіреності/заяви, Вас буде поінформовано про можливість запису на прийом

 5. Якщо Ви записуєтесь на прийом для реєстрації набуття Вашою дитиною громадянства України і плануєте також подати документи на оформлення цій дитині закордонного паспорта, Вам необхідно забронювати ДВА ТЕРМІНА на консульські дії - "Набуття громадянства України за народженням" та "Оформлення паспорта дитині (вперше)". 
 6. Визначити зручну для Вас дату та час
 7. Коректно заповнити поля в онлайн-формі. Просимо ДУЖЕ УВАЖНО зазначати Вашу електронну адресу - автоматичне повідомлення та подальші нагадування щодо бронювання надходять саме на цю адресу. (Як правило, відсутність доставки системою повідомлень щодо запису на прийом пов'язана з двома причинами: переповненість Вашої поштової скриньки або помилка при зазначенні електронної адреси). При реєстрації слід надавати електронну адресу на загальновідомих міжнародних або українських поштових сервісах. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта Посольства України в Швейцарії, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо
 8. Напередодні, а також у день візиту, перевірити електронну поштову скриньку щодо змін та, якщо жодних змін у бронюванні не відбулося, приїхати до Посольства за 5-10 хвилин до призначеного часу
 9. Просимо обов'язково ознайомитися та, під час візиту, неухильно дотримуватися ПРАВИЛ ВІДВІДУВАННЯ консульського відділу Посольства в особливий період

Для бронювання можна обрати будь-який вільний час у межах наступних 30 днів від актуальної дати 
Користуючись системою онлайн-реєстрації, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання Посольством наданих персональних даних у рамках та обсязі, необхідних для вчинення обраної консульської дії та підтверджуєте, що ознайомилися з інформацією та готові надати усі документи, необхідні для вчинення консульської дії. 

Для коректної роботи з системою бронювання радимо 

використовувати веб-переглядач GOOGLE CHROME або MOZILLA FIREFOXOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux