ONLINE запис на консульський прийом
Опубліковано 24 липня 2023 року о 19:47

Запис на прийом до консульського відділу


ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ:

https://online.mfa.gov.ua/application


Шановні громадяни України!


З 14 серпня 2023 року Посольство України в Швейцарській Конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн буде здійснювати прийом громадян з консульських питань відповідно до попереднього електронного запису.

Електронну чергу вже відкрито, Ви можете обирати зручну дату починаючи з 14 серпня 2023 року.

Прийом громадян буде здійснюватися в понеділок, середу, четвер та п’ятницю з 09.00 год. до 13.00 год, у вівторок з 14.00 год. до 18.00 год.

Для запису на прийом до консульського відділу Посольства України в Швейцарській Конфедерації необхідно дотримуватись наступних правил:

 

При записі на прийом необхідно зазначити дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей, вказуються дані одного з батьків / законного представника. 

Якщо Ви плануєте звернутись до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо. 

Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення разом з дитиною).

Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей).

Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги.


Наприклад: дві консульських дії – оформлення паспорта та вчинення нотаріальної дії – вимагають попередньої реєстрації на прийом до двох різних консулів. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо.

 

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутись, будь-ласка, напишіть на електронну адресу [email protected] 

 

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені адміністратором.

Консульський відділ залишає за собою право скасувати / перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами. 

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.


Для запису на прийом необхідно виконати наступні дії:

перейти за посиланням, яке розміщене нижче;

https://online.mfa.gov.ua/application

обрати зі списку країн «Швейцарія»;

обрати зі списку установ «ПУ в Швейцарії»;

обрати категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, щодо якої Ви плануєте записатись на прийом;

обрати дату та час запланованого візиту до Посольства;

на наступній вкладці заповнити прізвище, ім’я, по батькові та контактні данні відповідно до п.1. цих правил;

перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.


Після успішної реєстрації на зазначену електронну адресу прийде лист із підтвердженням запису на прийом та інструкціями щодо надання відповідної консульської послуги. 


Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.


Доступним для запису є будь-який вільний час у межах наступних 20 днів від актуальної дати.


!!! Водночас застерігаємо Вас від звернення за допомогою з отримання слоту до т.зв. посередників, які часто користуються Вашим незнанням існуючих можливостей і єдиною метою яких є недоброчесний заробіток на Вашій ситуації. Недобросовісність і злочинність дій таких осіб часто мають своїм результатом те, що громадяни нібито мають онлайн-реєстрацію на консульський прийом, однак їхні дані відсутні у системі Е-черги і, відповідно, вони не можуть отримати бажану консульську послугу.


Звертаємо увагу, що такі послуги як «Продовження терміну дії закордонного паспорта» чи «Внесення інформації про дитину до паспорта одного з батьків» стали вимушеними кроками на час дії воєнного стану і не замінюють собою оформлення нового паспорта собі чи дитині, особливо при подорожах чи деяких правових діях в країні перебування. Тому рекомендуємо за наявної можливості вжити заходів для оформлення нових чинних документів.

Для громадян України, які постійно проживають за кордоном (тобто мають у своїх закордонних паспортах штамп українською мовою «Постійне проживання») за рекомендацією МЗС України спеціально створено можливість окремого запису в Е-черзі для подачі документів на оформлення нового закордонного паспорта. Така категорія громадян, може брати слот як на загальних підставах, так і у розділі «Оформлення закордонного паспорта за наявності постійного проживання».

Посвідчення особи на повернення в Україну оформляється поза чергою і не потребує онлайн-реєстрації для отримання окремого слоту. Громадянин може у робочі години установи звернутися з питання оформлення даного документа.

Одночасно нагадуємо, що оформлення довідки про реєстрацію дитини громадянином України, реєстрація на тимчасовий та постійний облік передбачені не лише при особистому зверненні, а й надсиланні відповідних документів звичайною поштою на адресу Посольства.

Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку ви обрали на сайті при бронюванні візиту.

2. При подачі документів на обраний вами на сайті час, обов’язково мати з собою:

- оригінал квитанції про сплату консульського збору;

- оригінали необхідних документів і їхні якісні копії (про їхній перелік вас буде поінформовано на вашу електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації на прийом до Посольства. Додатково про перелік необхідних документів і копій для подачі до ПУ для вчинення відповідної консульської дії ви можете ознайомитись за посиланням: https://switzerland.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya;

Просимо прибути до Посольства вчасно - на обраний вами час - з дотримання вимог, зазначених у пункті 2, вище. У разі недотримання цієї процедури консульський відділ, не матиме можливості вчинити консульську дію, і вам буде запропоновано обрати іншу дату/годину, коли ви будете готові до подачі повного пакету документів.

3. Прийом відвідувачів у приміщенні Посольства України в Швейцарській Конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн не здійснюватиметься у вихідні дні, відповідно до законодавства України.

4. У разі потреби, додаткову інформацію у робочі дні ви можете отримати за номером +41 (0)31 352-23-78 (консультації телефоном надаються: Пн, Ср, Чт,  Пт - 15:00-16:00; Вт - 10:00-11:00), а також написавши до консульського відділу ПУ на електронну адресу [email protected].

Телефон цілодобової «гарячої лінії» - +41 (0)76 701-10-88 (у випадках загрози життю чи смерті громадян України).

 

Закликаємо вас з розумінням та відповідально підійти до встановлених Правил відвідування установи, максимально чітко дотримувати вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано та без загрози для здоров’я отримати необхідну консульську послугу.


До зустрічі!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux