30 червня з ініціативи Співголови депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Швейцарською Конфедерацією Володимира Воронова та у співпраці з Послом Швейцарії Клодом Вільдом відбулася зустріч членів групи дружби та представників Посольства Швейцарії в Україні.
У зустрічі взяли участь члени групи дружби Швейцарія-Україна, Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд, представники Посольства Швейцарії в Україні та Посол України в Швейцарській Конфедерації Артем Рибченко (у режимі відеоконференції).
У ході зустрічі Посол Швейцарії поінформував членів групи дружби про актуальний стан двосторонніх відносин між Швейцарією та Україною. Він зосередив увагу на економічних питаннях, допомозі та інвестиціям в Україну. У свою чергу, Посол України Артем Рибченко відзначив інтенсифікацію політичного діалогу високого рівня між Україною та Швейцарією та поінформував про підготовку державного візиту Президента Швейцарії Симонетти Зоммаруги в Україну 20-23 липня цього року. Це буде перший візит Президента Швейцарії з часу встановлення дипломатичних відносин між двома державами.
Українська сторона висловила подяку за значну політичну підтримку процесу реформ в Україні, технічну і гуманітарну допомогу, яку Швейцарія надає Україні. Співголова групи дружби Володимир Воронов висловив сподівання, що незважаючи на пандемію, наша спільна робота дасть змогу підняти українсько-швейцарські відносини на новий рівень, а взаємна довіра та дружба між нашими народами дедалі зміцнюватимуться.
Окрему увагу було приділено обговоренню Програми співробітництва з Україною на 2020-2023 рр. Народні депутати запевнили, що Верховна Рада України готова надавати всіляке сприяння для успішної імплементації Програми.