Посольство України взяло участь у презентації книги "WOUND" української мисткині Елізи Мамардашвілі, організованої колекцією Олів’є фон Шультгеса (Olivier von Schulthess Collection) у місті Цюрих.
Серія з 75 робіт на папері була створена в перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну — в імпровізованому бомбосховищі, розгорнутому у культурному центрі. Простими засобами - кульковою ручкою на аркушах паперу - художниця фіксувала пережите, перетворюючи особисту травму на мовлення мистецтва.
У своєму виступі радник Посольства Самвел Арустамян висловив вдячність авторці, а також дизайнерці книги Катерині Лесів та швейцарським партнерам за підтримку української культури: «Ці малюнки - це голос болю, страху, але також мужності й спротиву. Навіть у найтемніші моменти мистецтво здатне говорити. Дякуємо всім, хто допомагає цьому голосу звучати».