Посол Ірина Венедіктова відвідала кантон Во, де знайшли захист під одним дахом відразу два дитячих заклади з України. Коли будинок дитини із Камʼянського евакуювали до Швейцарії, найменшій дівчинці було усього півроку.
Разом із ними тут проживають також вихованці із центру, який розташовувався у Маріуполі, доки місто не знищили ворожі атаки. Зараз ці дітлахи відвідують у Швейцарії місцеву школу, вчать французьку, а також займаються онлайн в українській школі. Частину малечі із маріупольського закладу розмістили в іншому кантоні. Але тут подбали, щоб вони тримали зв’язок і діти щотижня у них гостюють.
Вже понад рік малеча разом із своїми вчителями та вихователями під захистом у Швейцарії. російська агресія - масштабна, агресивна та націлена на дітей. Агресор здійснює реальний геноцид проти українців.
Посол подякувала представникам кантону, місцевій владі, лікарям та волонтерам за створення безпечних та затишних умов для дітей.