Напередодні Різдва Христового представники українського скаутського осередку Пласт у Швейцарії передали Посольству Вифлеємський Вогонь Миру. Щороку «Пласт» ділиться вогнем з українцями та українськими організаціями в усьому світі, як нагадування про добрі справи й підтримку тих, хто не може святкувати Різдво вдома. Цього року юні скаути вручили вогонь добра та миру дипломатам.
Ми вдячні пластунам за реалізацію такої важливої для України традиції, адже любов до нашої країни згуртовує нас в боротьбі з ворогом!