Українські спортсмени на ІІІ зимових юнацьких олімпійських іграх в Швейцарії
Опубліковано 14 січня 2020 року о 18:48

Відбулася зустріч Посла України Артема Рибченка з українською командою, яка бере участь в ІІІ зимових юнацьких олімпійських іграх, які проходять в Швейцарії.

Посол України побажав українцям гарних результатів в Лозанні-2020, як на спортивних майданчиках, так і в процесі обміну досвідом з колегами з інших країн, наголосивши на тому, що спорт – це важливий елемент дипломатії, адже спортсмени також формують імідж рідної країни за кордоном.

 Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка під час зустрічі наголосив, що незалежно від результату, кожен з українських учасників Юнацьких Олімпійських ігор вже є переможцем й вся країна пишається ним, побажавши спортсменам вірити в себе та впевнено йти до здійснення своїх олімпійських мрій.

Бажаємо юним українським спортсменам, щоб під час їхніх виступів все частіше лунав Гімн України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux