Делегація України взяла участь у заходах 49-го Щорічного засідання Всесвітнього економічного форуму в м. Давос
Опубліковано 26 січня 2019 року о 21:23

23-24 січня 2019 року офіційна делегація України на чолі з Президентом України взяла участь у заходах 49-го Щорічного засідання Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в м. Давос. Проведення низки багатосторонніх і двосторонніх зустрічей дозволили привернути увагу до необхідності подальшої консолідації зусиль міжнародної спільноти для протидії гібридній війні РФ та зміцнення суверенітету нашої держави. У ході зустрічей світові лідери та керівники міжнародних організацій висловили свою рішучість й надалі сприяти Україні у проведенні структурних реформ та відновленні її територіальної цілісності.

Українською стороною представлено ключові досягнення на шляху реалізації послідовних системних структурних перетворень в Україні, до іноземних бізнесових та інвестиційних кіл було донесено сигнали щодо поліпшення інвестиційного клімату та активної діяльності Уряду у напрямку залучення міжнародних інвестицій для реалізації масштабних інфраструктурних проектів.

Так, під час зустрічі з Президентом Швейцарії У.Маурером відзначено зростання інтересу швейцарського бізнесу до України, стабільну динаміку двостороннього товарообороту та входження Швейцарії до кола ключових країн-інвесторів в українську економіку. Підписано Протокол між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї. У.Мауреру висловлено вдячність за допомогу, яка надається Швейцарією для подолання гуманітарних наслідків триваючої російської агресії.

У ході засідання Національної інвестиційної ради під головуванням Президента України наголошено на незворотності реформ в нашій державі та їх результативності, збільшенні інвестицій і довірі інвесторів до України та бізнес-середовища у ній. Відзначено темпи економічного зростання на рівні 3,4% та досягнення прозорості в банківському секторі, підписання у січні ц.р. Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем, завершення процедури створення Антикорупційного суду тощо.

У рамках форуму вдруге відкрив свою роботу Український дім (Ukraine House Davos) під гаслом «Україна: Креативність. Інновації. Можливості».

Численні зустрічі української делегації на державному та діловому рівнях засвідчили підтримку України на політичному та економічному рівнях.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux