В Женеві розпочала роботу 48-а серія Асамблей Всесвітньої організації інтелектуальної власності
Опубліковано 20 вересня 2010 року о 10:51

20 вересня ц.р. в Женеві розпочала роботу 48-а серія Асамблей Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), до порядку денного якої включені питання затвердження бюджету організації на 2012-2013 та 2014-2015 рр., розгляду Середньострокового стратегічного плану на період до 2015 р., вибори до керівних органів Координаційного комітету, а також виконавчих комітетів Паризького та Бернського союзів.

48-а серія Асамблей ВОІВ відкрилась Сегментом високого рівня «Інновації, зростання та розвиток: Роль інтелектуальної власності, національний досвід», в якому взяли участь майже 70 профільних міністрів країн-членів організації. В роботі Асамблеї ВОІВ бере участь делегація України на чолі з М.В. Паладієм, головою Департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти та науки України, а також Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, посол М.І.Маймескул, експерти Постпредства.

Українська делегація висловлює підтримку запропонованим Секретаріатом ВОІВ напрямам розвитку цієї міжнародної організації, закріплених у проекті Середньострокового стратегічного плану на 2010-2015 рр. та запропонованих змінах до Програми і бюджету ВОІВ на 2012-2013 рр. та 2014-2015 рр., націлених на підвищення управлінського контролю над виконанням програм та формування чітких критеріїв оцінки ефективності їх реалізації. При цьому, делегація України відмічає необхідність посилення роботи ВОІВ у сфері створення ефективної нормативної бази, а також підвищення якості послуг з реєстрації об’єктів інтелектуальної власності.

Під час роботи 48-ої сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності 24 вересня ц.р. запланована зустріч Глави української делегації та Постпреда України у Женеві з Генеральним директором ВОІВ, в ході якої будуть обговорені питання організації та проведення у 2012 році в Україні міжнародної конференції високого рівня з питань захисту інтелектуальної власності в економіках, що базуються на знаннях, результати проведення в Україні Літньої школи Академії ВОІВ, конференцій та семінарів, а також перспективи подальшого розвитку співробітництва у сфері інтелектуальної власності між Україною та ВОІВ.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux