Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (за сумісництвом)

Київ 17:04

Посол України в Швейцарській Конфедерації А. Рибченко взяв участь у церемонії завершення курсу навчання для військових медиків

03 вересня 2018, 18:18

26-30 серпня у швейцарському місті Шпіц Медична служба Швейцарських збройних сил у співпраці з Міжнародним комітетом військової медицини (ICMM) провели 20-й курс з міжнародного права збройних конфліктів та 6 курс етики військової медицини, у яких взяли участь також українські військові.

Навчальний курс, адресований військовому медичному персоналу, офіцерському складу військових медиків-правознавців, а також капеланам,  ставить на меті підвищення значення гуманітарного і правового аспекту в умовах збройних конфліктів та є частиною швейцарської гуманітарної допомоги.

В рамках заходу відбулося спілкування з високопосадовими військовослужбовцями збройних сил Швейцарії, під час яких Посол А. Рибченко озвучив позицію Президента України щодо важливості впровадження гуманітарних проектів, зокрема, у сфері військової медицини, а також залучення в Україні відповідного міжнародного досвіду.