Портал в режимі тестування та наповнення
Постійний консульський облік
Опубліковано 16 жовтня 2012 року о 00:00

На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном (про що має свідчити печатка «Постійне проживання»  в паспорті).

При прийнятті на постійний консульський облік громадянин України подає:

 1. заяву (форма заяви, зразок заповнення);
 2. заповнену облікову картку громадянина України, який постійно проживає за кордоном (форма картки, зразок заповнення);
 3. паспортний документ або проїзний документ дитини;
 4. копії сторінок паспортного документа або проїзного документа дитини з написами і відомостями про пред’явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон;
 5. оригінал і копію виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в цій іноземній державі (оригінал такого дозволу обов’язково повертається заявнику);
 6. фотокартку розміром 35 х 45 мм;
 7. документ, що підтверджує сплату консульського збору за кожний паспорт.

Увага! За прийняття на постійний консульський облік дітей віком до 16 років, консульський збір не стягується;

За прийняття на постійний консульський облік у зв’язку зі зміною меж консульського округу ЗДУ консульський збір не стягується.

Оформлення консульського обліку триває протягом 3 робочих днів (враховуючи день отримання документів). За клопотанням заявника та наявності технічної можливості оформлення консульського обліку може бути здійснено у день звернення.

У разі звернення про прийняття на постійний консульський облік законним представником, окрім зазначених документів, подаються оригінал та копія документів, що посвідчують особу та повноваження законного представника (оригінал зазначених документів обов’язково повертається заявнику).

При прийнятті на постійний консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником). У разі відсутності у дитини власного паспортного документа або проїзного документа дитини до її облікової картки додаються копії сторінок паспортних документів батьків (законних представників) з написами і відомостями про пред’явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон та відомостями про дитину.

При прийнятті на постійний консульський облік у паспортному документі або проїзному документі дитини проставляються штамп: „Прийнятий на консульський облік в...”, дата, підпис консульської посадової особи, мала гербова печатка.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux