Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Français
 • Deutsch
Голосування громадян України за кордоном
Опубліковано 16 жовтня 2012 року о 00:00

На цій сторінці громадяни України мають змогу ознайомитися з переліком нормативно-правових актів у цій сфері, а також з інформаційно-довідковими матеріалами стосовно виборчого процесу в Україні та за її межами.

До уваги громадян України, які мають намір взяти участь у Позачергових виборах народних депутатів України 

Реалізація права голосу на виборах народних депутатів України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці № 900108 (територія Швейцарії та Ліхтенштейну) громадянин України може:

Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями законодавства, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

Увага!

У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації виборчих прав громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця», який працює в тестовому режимі.

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Державний реєстр виборців

https://www.drv.gov.ua

Нормативно-правові акти

Закон України «Про Державний реєстр виборців» № 698-V від 22.02.2007 (із змінами)

Постанова ЦВК від 15.10.2010 №415 «Про форми заяв осіб щодо включення до Державного реєстру виборців та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців»

Постанова ЦВК від 13.01.2011 №6 «Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців» (із змінами, внесеними постановою ЦВК від 6 грудня 2012 р. № 2000)

Постанова ЦВК від 19.05.2011 №69 «Про Роз’яснення щодо використання інформації з Державного реєстру виборців при забезпеченні доступу до публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Постанова ЦВК від 13.09.2012 № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» (із змінами, внесеними постановою ЦВК від 22  вересня 2012  р. № 1046)

До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном

Виборчий процес за кордоном

Закордонні виборчі дільниці, утворені на постійній основі

До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають на території Швейцарської Конфедерації та Князівства Ліхтенштейн!

Відповідно до Постанови ЦВК України від 12 квітня 2012 року № 67 "Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі" на території Швейцарської Конфедерації утворена одна закордонна виборча дільниця на постійний основі.

№ виборчої дільниці

 

Назва іноземної держави

 

Назва закордонної дипломатичної установи України, найменування військової частини (формування), дислокованої за межами України при (у) якій утворена виборча дільниця 

Межі виборчої дільниці

 

Адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування

 

900108

Швейцарська Конфедерація

Посольство України в Швейцарській Конфедерації

Швейцарська Конфедерація (кантони: Цюрих, Берн, Люцерн, Урі, Швіц, Обвальден, Нідвальден, Цуг, Фрібур, Золотурн, Базель-Ланд, Базель-Штадт, Гларус, Шаффхаузен, Аппенцелль-Іннерроден, Аппенцелль-Ауссерроден, Санкт-Галлен, Граубюнден, Ааргау, Тургау, Тічіно, Во, Валє, Невшатель, Юра, Женева), Князівство Ліхтенштейн

Приміщення Посольства України в Швейцарській Конфедерації, Фельдеггвег 5, 3005, м.Берн

 


Корисні посилання

Центральна виборча комісія України

адреса веб-сайту: http://cvk.gov.ua/

Державний реєстр виборців

адреса веб-сайту: http://www.drv.gov.ua

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux