Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (за сумісництвом)

Безвізовий режим в'їзду в Україну для громадян Республіки Македонія

14 лютого 2015, 00:00

Повідомляємо, що 07 лютого ц.р. Президентом України підписано Указ № 61/2015 «Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Республіки Македонія».

Згаданим Указом передбачено запровадження на період з 16 березня 2015 року до 15 березня 2018 року безвізового режиму в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Республіки Македонія, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів.

Положення зазначеного вищу Указу не поширюються на громадян Македонії, які в’їжджають в Україну з метою навчання, працевлаштування або з іншою метою, якщо термін їх перебування в Україні перевищуватиме 90 днів.

При цьому нагадуємо, що Уряд Республіки Македонія встановив безвізовий режим для громадян України до 15 березня 2018 р. згідно з яким, громадяни України, які відвідуватимуть Македонію терміном до 90 днів, в’їжджатимуть на її територію за наявності дійсного паспорта для виїзду за кордон, полісу медичного страхування та підтвердження фінансового забезпечення із розрахунку 50 євро на день перебування.

Окремо відзначаємо, що громадяни України, які здійснюють поїздку до Македонії наземним транспортом, повинні потурбуватися про оформлення дво- або багаторазових віз для транзитного перетину території Румунії, Болгарії або інших країн.