Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (за сумісництвом)

, Київ 18:59

Україна підтверджує свої зобов’язання сприяти вільному і всебічному розвитку громадян України, зокрема представників національних меншин

30 березня, 10:03

Україна продовжує залишатись у рамках своїх міжнародно-правових зобов’язань. Указ Президента України «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік» - це складова законодавчого поля України, через яке, зокрема, вирішується питання імплементації Закону України «Про освіту», а також неухильний вектор змістовного дотримання Висновку Венеціанської Комісії від 11 грудня 2017 року, зокрема пункту 126.

Україна підтверджує свої зобов’язання сприяти вільному і всебічному розвитку громадян України, зокрема представників національних меншин, а також продовжуватиме забезпечувати достатню частку освіти мовами меншин у початковій та середній школах на додаток до вивчення державної мови.

Передбачається на законодавчому рівні закріпити продовження перехідного періоду для поступового здійснення реформи у сфері освіти та звільнити приватні школи від нових мовних вимог відповідно до статті 13 Рамкової конвенції про захист національних меншин.

Україна готова розпочати у межах виконання Закону України «Про освіту» новий діалог з представниками національних меншин та забезпечити, щоб виконання Закону України «Про освіту» не загрожувало збереженню їхньої культурної спадщини та безперервності вивчення мов національних меншин.