Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (за сумісництвом)

, Київ 23:09

Відвідання Берна студентами Української академії лідерства

15 травня, 20:48

В рамках поїздки по містах Європи група студентів Української академії лідерства відвідала Берн і побувала у парламенті Швейцарії, де мала зустріч з представниками депутатського корпусу і Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії.

Під час заходу депутат Національної Ради Швейцарії, співголова групи дружби з Україною К.Марквальдер і керівник апарату Державного секретаріату ФДЗС Р.Торріані поділилися з українськими студентами інформацією про політичний устрій Конфедерації, її досвід прямої демократії і децентралізованого управління, а також ознайомили їх зі станом двосторонніх відносин між Україною та Швейцарією. У ході зустрічі відбувся неформальний обмін думками щодо викликів, які постають перед українським та швейцарським громадянським суспільством.

Останні новини

Робочий візит в.о. Міністра охорони здоров‘я України Уляни Супрун до Швейцарської Конфедерації | 20 вересня, 13:41

17-19 вересня ц.р. відбувся робочий візит в.о. Міністра охорони здоров‘я України Уляни Супрун до Швейцарії.

Зустріч Міністра Павла Клімкіна з керівником ФДЗС Швейцарії Дідьє Буркхальтером | 07 червня, 18:38

«Гуманітарна та технічна допомога Швейцарії спрямована на зміцнення Української держави, збереження сталого прогресу у процесі демократизації та реформування країни»

Вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни | 08 травня, 16:03

У м. Базель з нагоди Дня пам’яті та примирення та у рамках відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося вшанування пам’яті загиблих солдатів.